חברת "אירה גינזבורג בע"מ" ומירב פרסי צדוק ימתגו את התיירות לירושלים
24.11.2010

חברת "אירה גינזבורג בע"מ" ומירב פרסי צדוק ימתגו את התיירות לירושלים

אילנית מלכיאור, מנהלת תיירות – הרשות לפיתוח ירושלים:
הרשות לפיתוח ירושלים מגבשת תוכנית אסטרטגית המבוססת על פיתוח תעשיית התיירות בירושלים כמנוע צמיחה. תוכנית זו כוללת פיתוח מקביל וקוהרנטי של "המוצרים" התיירותיים, התשתיות, השיווק והזדמנויות התעסוקה.

ירושלים היא אחד המותגים התיירותיים החזקים בעולם ופיתוח תעשיית התיירות שבה, יאפשר למקסם את הפוטנציאל הכלכלי שגלום בעיר. הרחבה מקבילה של השירותים, התשתיות ופעולות השיווק תאפשר להגדיל את כושר הנשיאה התיירותי של העיר ותייצר הזדמנויות תעסוקה חדשות בתחום זה.

מטרת תהליך המיתוג הוא מיצוב העיר על מפת התיירות העולמית והגדלת מספר התיירים המגיעים לירושלים ל- 5 מיליון תיירים בשנה עד 2015

חברת המיתוג "אירה גינזבורג בע"מ" זכתה במכרז של הרשות לפיתוח ירושלים, למיתוג התיירות לירושלים ויצירת שפה שיווקית תיירותית. את האסטרטגיה תפתח מירב פרסי צדוק

חברת ""אירה גינזבורג בע"מ" ומירב פרסי צדוק נבחרו מתוך החברות שהתמודדו במכרז, והן מציעות שילוב של יכולות הן בתחום האסטרטגי תקשורתי, והן במענה הקריאטיבי שיווקי.

חברת "אירה גינזבורג בע"מ" מתמחה במיתוג וניהול קריאייטיב. במהלך העשור האחרון מלווה החברה גופים מהגדולים במשק הישראלי ובאירופה בענפי התיירות, הבנקאות, חברות ומשרדים ממשלתיים,ארגונים חברתיים, חברות הייטק ועוד. בין לקוחות החברה: מנהל סחר חוץ, קק"ל, הסוכנות היהודית, יו-בנק, יד ושם, בית התפוצות, גוליבר, בליק, לימוד,מיניקום, אטלנטיום, סימנס, אליאנס, דוייטשה בנק, ועוד.

מירב פרסי צדוק בעלת חברה לאסטרטגיה תקשורתית יחסי ציבור ומיצוב אסטרטגי, בשותפות עם יוסי קוצ'יק לשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה והממונה על השכר באוצר, הייתה שותפה בפרויקט מיתוג מחדש לעיר אילת שמסתיים בימים אלה, מיצוב מחדש לשירות בתי הסוהר, סמינר הקיבוצים, ועוד.