הרשות לפיתוח ירושלים

קמפיין התיירות, ליווי וניהול קיאייטיב שוטף -

מחקר, פיתוח אסטרטגיה, מסר פרסומי ו בנייה שפה שיווקית.
http://www.harli.com
מיתוג, תדמית, קריאטיב

רקע

הרשות לפיתוח ירושלים (הרל"י) גוף אשר יוזם, מתכנן ומעודד פעילויות לפיתוח ירושלים יצאה בשנת 2011 בקמפיין פרסומי בארבע מדינות בעולם - אנגליה, איטליה, צרפת ורוסיה שמטרתו לקדם את ירושלים כאתר תיירות מוביל. כדי לבחור את השותף למהלך זה, יצאה הרשות במכרז שקרא למשרדים מובילים בתחום להשתתף בו. המשרד הזוכה יזכה לבנות וללוות את הקמפיין ב-360 מעלות: מסר פרסומי, שפה שיווקית, שפה וויזואלית, מוצרי קד"מ, עיצוב אתר אינטרנט ולתת ליווי שוטף במשך שנתיים להטמעת הקמפיין.

מיתוג, תדמית, קריאטיב

אתגר

להרחיב את דימוי של ירושלים מעבר לדימוי המגובש עליה כבר שנים בעולם הגדול . להעביר את חווית העיר דרך אירועי תרבות ייחודיים שיכולים לתפוס מקום רק בעיר ירושלים. בניית שפת מיתוג אחידה, בולטת ועדכנית המביאה את הפסיפס התרבותי, האנושי והחברתי של העיר.

מיתוג, תדמית, קריאטיב

פתרון

בחרנו בשותפה לפרוייקט מירב פרסי-צדוק (יוסי קוצ'יק - מירב פרסי צדוק, אסטרגטגיה תקשרותית בע"מ) שהובילה תהליך המחקר ובניית אסטרטגיה עבור הקמפיין. פותחו חבילות נושא של חוויות כמו חוויה קולינרית, חוויה תרבותית, חויית שלושת הדתות. נבנתה תדמית אחידה אשר מביאה את העושר העירוני במסר קליט לקהלי יעד בחו"ל תוך התמקדות בספקטרום הדתי, התרבותי והאנושי הרחב המאפיין את העיר.

 • מיתוג
  מחקר
  אסטראטגייה
  מיתוג ערים
  ספר מותג
  ניהול קריאייטיב
  אינטרנט
  דפוס
  חומרים שיווקיים
  תיירות
  ירושלים
  שפה חזותית
  עיצוב
  ניהול קריאייטיב
  עיצוב גרפי
  עיצוב לאינטרנט
  עיצוב אתרים
  עיצוב לדפוס
  הפקות דפוס
  הפקות אירועים
בוא לגלות את סודות המיתוג
תודה רבה

פנייתך התקבלה.
אחד מנציגנו יצור איתך קשר בהקדם.