חוויה ישראלית

מחקר, פיתוח אסטרטגיה (נעשה בשיתוף נטי זית), בניית שפת מותג -

מיתוג, תדמית, קריאטיב

רקע

החוויה הישראלית הינה חברת התיירות החינוכית הוותיקה והמובילה בישראל. החוויה הישראלית פועלת לעיצוב וחיזוק הזהות היהודית בקרב צעירים ולהעמקת הקשר שלהם עם מדינת ישראל והעם היהודי באמצעות חוויות חינוכיות בישראל. בשנים האחרונות חלו שינויים משמעותיים בתחום, בעיקר בעקבות הפעילות של תגלית ומסע, כך שכיום החוויה הישראלית נאלצת להתמודד עם תחרות הולכת וגוברת בתחומי פעילות רבים.

מיתוג, תדמית, קריאטיב

אתגר

לבנות את החוויה הישראלית כמותג רלוונטי, קוהרנטי, תחרותי ומעורר השראה עבור קהל היעד שלו. החוויה הישראלית סבלה ממספר בעיות טרם המיתוג החדש, למשל: פיזור וחוסר מיקוד, אי הגדרת קהל יעד, שיטות עבודה לא אחידות ודגשים רבים ושונים . נוסף על כך, התמודדנו עם השאלה - כיצד גורמים לחברה וותיקה, בעלת נסיון כה רב בתחום, לבלוט מעל כולם ולשדר מסר חדשני ומרענן?

מיתוג, תדמית, קריאטיב

פתרון

ראשית שאלנו במחקרים את השאלה מהי בעצם חוויה משמעותית בישראל? התשובות שקיבלנו: חוויה חזקה, יוצאת דופן ובלתי נשכחת אשר מלווה אותך הלאה בחייך. בעקבות כך הבלטנו בעיצוב את ממד הפנטזיה שבחוויה, כך שכל אחד יכול להתחבר דרכה לחלום הפרטי שלו לרשות החוויה הישראלית עומדת תשתית מאסיבית ורשת עניפה של מדריכים וספקי שירות הפרושים בכל רחבי ישראל. כדי לתמוך בתשתית זו, יצרנו שפת מותג גמישה, צבעונית ואלסטית שמתאימה את עצמה לכל אתגר ולכל חוויה. שפה חווייתית, חזקה, מרגשת ומסעירה כך נוצרה גם האפשרות לפעול מול שלושת קהלי היעד השונים של החוויה הישראלית - נוער, הורים ומנהלי ארגונים - תוך שימוש בשפה אחידה. את המוטיב היהודי -ישראלי, אחד מערכי המותג החשובים, חיזקנו, בין השאר , באמצעות לוגו חדש של מגן דוד מעוצב בשפת המותג החדשה.

מיתוג, תדמית, קריאטיב
בוא לגלות את סודות המיתוג
תודה רבה

פנייתך התקבלה.
אחד מנציגנו יצור איתך קשר בהקדם.