מי אנחנו

חברת המיתוג אירה גינזבורג קיימת כדי ללוות את לקוחותיה בתהליכי מיתוג וקריאייטיב מורכבים, ולהבטיח עבורם תוצאה מיטבית. אנו מאמינים שכל אתגר ניתן לפתרון יצירתי. זה מה שאנחנו יודעים לעשות - לתרגם את עולמנו למסרים פשוטים, תקשורתיים ואסטטיים. אנחנו נותנים לך כלים להיות מובן, נגיש ויחודי.

מזה 12 שנים, אנו מספקים ללקוחותינו בארץ ובחו"ל פתרונות לאתגרים שונים ומגוונים. החזון שלנו הוא יצירת עולם בו המסרים הם פשוטים וטבעים יותר, בהיותם תנאי בהצלחתו של כל ארגון.

לדעת לשאול, זו מיומנות. ובעולם רווי אפשרויות, צריך קודם כל לשאול את השאלה שתוביל לפתרון המתאים ביותר. התהליך אצלנו מתחיל בשאלה ובמחקר, ממשיך בניתוח ומסתיים בפתרון. הלקוח הוא שותף לתהליך החשיבה, בו דבר אינו מובן מאליו.

מה שמבדיל אותנו הוא שאנו מאמינים בתהליך כולל ומקיף, בהבנה עמוקה של הלקוח וצרכיו, וביצירת פתרון מותאם ייוחדית עבורו. אנו מלווים את לקוחותינו בכל פעילות, מתוך תפיסה של שותפות ביצירה

חברת אירה גינזבורג למיתוג וניהול קריאייטיב היא מחברות המיתוג הבולטות בארץ. עם לקוחות המשרד נמנים חברות מובילות במשק הישראלי והאירופאי, ארגונים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים, עמותות וארגונים חברתיים.


מה אנחנו עושים

בעולם העסקי שהופך מורכב יותר, המותג נחשף במדיות שונות ומגוונות, ותהליכי מיתוג, שיווק ועיצוב נעשים מורכבים ומתוחכמים, חברת אירה גינזבורג מתמחה בייעוץ וניהול בתחומי המיתוג, השיווק וכל תחומי הקריאייטיב.

איך זה עובד - כלקוח יש לך כתובת אחת, מקצועית ומנוסה שמטפלת בכל הצרכים הללו, שותפה לכל התהליכים הקריאיטיביים והשיווקיים משלב החשיבה והתיכנון, ואחראית לכל שלבי היישום וההטמעה. חברה שיודעת לתכנן ולנהל ולבצע את העבודה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

התוצאה - תהליכים מדוייקים יותר, מהירים יותר, וחסכוניים יותר בזמן, משאבים ועלויות.

מיתוג ומיתוג מחדש, סקירה וניתוח הסביבה השיווקית, הצבת המטרות העסקיות, השיווקיות, הפרסומיות, בניית אסטרטגיה להשגת המטרות, התווית תכנית עבודה שיווקית, בניית מותג.

ניתוח ואפיון מותגים קיימים, בחינת החשיפות של המותג במדיות השונות: פרסום, אינטרנט, רשתות חברתיות, טלוויזיה, סרטי חברה, מצגות חברה ומסמכים, תערוכות, ממשקי משתמש, אריזות וכיוצ"ב ובחינת המטרות והאסטרטגיה השיווקית. המטרה - חידוד ואיחוד מסרים, טיפול בחלקים חלשים של המותג, שיפור העבודה מול ספקים

ליווי וניהול קריאייטיב - תכנון והגדרת מטרות אסטראטגיות ושיווקיות, פיתוח כלים שיווקיים בהתאמה לקהלים השונים ולמדיות השונות, ניהול, פיתוח והטמעה.